Pasowanie na przedszkolaka 2023r.

W piątek dnia 1 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. W tej uroczystości uczestniczyły dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej „Żabki”, które zaprezentowały krótki program artystyczny. Kandydaci na przedszkolaków zaprezentowali piosenkę o tym, jak jest w przedszkolu i powiedzieli wierszyk, o tym czego się już nauczyli. Następnie udowodnili zaproszonym gościom swą wiedzę na temat naszej ojczyzny śpiewając piosenkę „Polak Mały” i odpowiadając na pytania do wiersza Władysława Bełzy pod tytułem „Katechizm polskiego dziecka”. „Żabki” zdradziły również tajemnicę, jak trzeba przechodzić przez ulicę. Po tych zaprezentowanych wiadomościach i umiejętnościach pani Dyrektor Małgorzata Czekaj pasowała dzieci na przedszkolaków. Z tej okazji nasi milusińscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Także rodzice przygotowali dla swych pociech słodkie upominki w postaci kolorowych rożków. Dziękujemy wszystkim rodzicom za obecność i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.