Dzień Matki 2024r.

Dnia 24 maja w Amfiteatrze Zespołu Placówek Oświatowych w Jaworzni odbyły się piękne występy przedszkolaków oraz dzieci z klas 1-3 z okazji Dnia Matki. Na uroczystość przybyli: burmistrz Miasta i Gminy Piekoszów p. Teresa Jakubowska, radni: p. Ewelina Malinowska i p. Piotr Bąk, przedstawiciele Rady Rodziców w szkole: p. Sylwia Nowacka i p. Anna Banakiewicz, rodzice oraz przedszkolaki i uczniowie. Wszystkich gości przywitała dyrektor szkoły p. Małgorzata Czekaj wraz z p. Ewą Martin. Następnie burmistrz p. Teresa Jakubowska złożyła wszystkim Mamom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Do życzeń dołączyli się: p. Piotr Bąk i ks. Józef Cichoń. Przedszkolaki i uczniowie przygotowali piękne występy. Były smerfy w wykonaniu przedszkolaków z grupy Tygryski, taniec Zorba w wykonaniu uczniów klasy 1 oraz taniec „Bratnie dusze” w wykonaniu uczniów klasy 3. Ponadto dzieci śpiewały piękne piosenki, recytowały wierszyki, przedstawiały scenki. Każdy występ był oryginalny i niepowtarzalny. Gratulujemy wszystkim małym aktorom oraz ich opiekunom.